Colour B4 Boya Silici kullananlar,Colour B4 Boya Silici fiyatı

0

Colour B4 Boya Silici kullananlar,Colour B4 Boya Silici fiyatı

Merhaba arkadaşlar.Malum yaz geldi hepimiz koyu saç rengimizi açma derdindeyiz.Tabi saç rengi açmak denince akla oryal geliyor ama hemen aklınızda atın o iğrenç şeyi.Birkaç yıl önce avrupada satılan watsons ile birlikte Türkiyede de satılmaya başlayan  Colour B4 Boya Siliciyi deneyen bir arkadaşımızın kendi saç rengini nasıl açtığına dair paylaşımını görünce bende sizinle paylaşmak istedim.Arkadaşımızın izni olmadan onun resimlerini paylaşmak istemiyorum.Önce Colour B4 Boya Silicinin özelliklerini ne işe yaradığna yakından bakalım.Ardından arkadaşın uygulamayı nasıl yaptığını ve sonuçlarını detaylı olarak görelim (resimleri ile birlikte yazının sonunda )

Ürünün Fiyatı ;

50 tl. Fiyat biraz yüksek ama sonuç olumlu olunca değiyor,

Nerede satılıyor ?

Watsons’ta

Colour B4 Boya Silici etkili mi

Gerçek gibi duran saç renkleri 2016 (1)

ÜRÜN AÇIKLAMASI !

• ColourB4 saclariniza uygulanmış olan en son islemi sacinizdan arindirir.
• ColourB4TM peroksit, amonyak, açıcı içermediğinden saç renginizi açmaz. Saç derinliğinizde tonun açılması ve/veya değişimi (ColourB4TM kullanımından sonra) daha önceki uygulama işlemlerinden kaynaklanmaktadır.
• Eğer saçınızın rengini açtırdıysanız veya açma işlemi uyguladıysanız, doğal pigmentlerinizin rengi açılmış ve değişmiş olabilir. ColourB4™ kullanarak saçınızın doğal saç rengi pigmentini geri getirmek mümkün olmayabilir.

Colour B4 Boya Silici yorumları

KULLANIM ŞEKLİ !

• COLOURB4 FREQUENT USE (MAVİ KUTU)- Saçını sıklıkla evde boyayan bayanlar için dizayn edilmiştir.
• COLOURB4 EXTRA STRENGTH (GRİ KUTU)- Koyu renk boyalı saçları boyadan arındırmanın yanı sıra saçı yeniden yapılandırır.

Kulanıcı Yorumu;

Ürünü çok arastırdım ve artık siyah saçlarımdan kurtulmak istediğim için bir an önce alıp denemeye karar verdim dün Watsonsdan alıp uyguladım.50 tl fiyatı. Benim aldığım mavi kutu olanı . Saçımdaki siyah boyayı tamamen sildi.ve saçlarımda hiç bir şekilde yıpranma gercekleşmedi. Ben bu boya siliciden çok fazla memnun kaldım. Artık saçlarımı açmaya başlayabilirim. Aşağıda fotoğraf paylaşıcam . Ben saçlarımı artık küllü sarı kullanıcam bunun içinde yaptığım her aşamayı sizinle paylaşacağım merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz. Kendine güvenen her bayan evde kendi saçını açıp boyayabilir

Colour B4 Boya Silici nerede satılıyor

Son olarak ben bunu kullanma konusunda tereddütlüyüm diyorsanız benim verdiğim etkili saç açma yöntemini de kullanabilirsiniz

Şimdi gelin uygulamayı yapan arkadaşın saçlarına yakından bakalım colour saç  r4 boya silici

Paylaş.

Bir Yorum Yap