Kırık Fön Nasıl Yapılır Video ,Kırık fön yapılışı video

0

Kırık Fön Nasıl Yapılır Video

Aşk-I Memnu Dizisindeki bihter karakterinin saçları çok konuşuldu. Aslı kırık fön olan uygulama bihter saçı olarak tarihe geçti.Açıkçası hepimiz kırık fön modelleri ni çok sevdik. Önceleri kuaförde yapılan uygulamayı artık evimizde kendi saç şekillendiricilerimiz yardımıyla 5 dakikada yapabiliyoruz.Böylelikle hem zamandan hem de paradan tasarruf ediyoruz.

Kırık fön yapılışı video

Kırık Fön nasıl yapılır ?

Eğer daha önce evde kırık fön uygulaması yapmadıysanız ama nasıl yapıldığını merak ediyorsanız aşağıdaki öğretici video size çok yardımcı olacak.İhtiyacınız olan tek şey ısı seviyesi 170 dereceden fazla olan bir saç düzleştirici ve birazcıkta el becerisi. Zaten zamanla eliniz alışacak ve 3-5 dakikada saçınızı usta kuaförlere taş çıkartacak şekilde şekillendirebileceksiniz.

Şimdi daha fazla sizi bekletmeden örnek uygulama videosuna geçelim.Videomuz ingilizce ancak önemli olan videonun dili değil uygulamanın nasıl yapıldığı.Siz de videoda gördüğünüz gibi saçınızı şekillendirin.İlk defa dalgalarınız çok iyi olmayablir.Sık sık uygulamayı tekrarladıkça göreceksiniz ki istediğiniz sonucu elde ediyorsunuz.

Kırık fön saç modelleri 2016-2017

Ayrıca en güzel kırık fön modelleri kataloğunu görmek için galerimizi ziyaret etmeyi ve ilham almayı unutmayın

 

Paylaş.

Bir Yorum Yap