Kısa kadın saç kesimleri 2016-2017,Bayan kısa saç modelleri

0

Kısa kadın saç kesimleri 2016-2017

Eskiden kadınlar için kadın dediğin elbise, etek giyer saçı uzun aklı kısadır yakıştırmaları yapılırdı.Ama o günler öyle çok geride kaldı ki ev hayatına hakim olan kadın bununla yetinmedi dışarı çıkıp iş hayatına dahil oldu o da yetmedi mühendis oldu ,sporcu oldu erkeklere meydan okudu.Artık kadınlar erkekler kadar masqulen giyim tarzları rahat ve kendine güvenen tavırlarıyla tüm dünyaya kendilerini kabul ettirmeyi başardılar.

Bayan kısa saç modelleri 2016-2017

Tavrından giyim tarzına kadar değişen kadının saçları da bu değişimden nasibini aldı.Kısa ve modern kadın saç kesimleri genç kadınların ifade biçimi oldu.Artık kadın gibi hisetmek ve görünmek içi uzun saçlara sahip olmak zorunda değilsiniz.Kısa saç kesimlerinizle ve onları şekillendirme biçiminize göre gün içinde kendinizi rahat hissedin.

Kadın kısa saç kesimleri 2016-2017

Bu yıl Pixie kesimler çok moda

2016-2017 yılında küt kesimler kadar asimetrik ve erkeksi pixie kesimler çok revaçta aynı anda hem masum hem kıştırtıcı olabilen bu kesimlerin sizi nasıl ifade edeceği saçınızı nasıl şekillendireceğinize ve giyim tarzınıza bağlı.

Pixie-Haircuts-for-Women

Aşağıda birçok farklı tarza ve yüz şekline uygulanmış pixie kesimlerden size uygun olanı seçin ve kuaförün yolunu tutun.

Kadın kısa saç modelleri 2016-2017

 

Paylaş.

Bir Yorum Yap