Omuz Hizasında saç modelleri 2017

0

Omuz Hizasında saç modelleri 2017

Kadınların en çok kullandığı saç boyu omuz hizasında olanlar. Bunun temel nedeni ise Omuz hizasındaki saç kesimleri çok ama çok kullanışlıdır.İster topuz isterseniz açık olarak kullanabileceğiniz modellerin bakımı da oldukça kolaydır.En iyi tarafıysa her yaş gurubuna hitap eder tabi doğru saç modeli uygulamasıyla.

Omuz hizasında kadın saç kesim modelleri 2017

Risksiz bir saç kesimi isteyenlere

Evet çok kısa saç kesimi yaptırmak çok radikaldir onun yerine omuz hizasındaki saç kesimleri çok daha güvenlidir Saç kesiminizi beğenmeseniz bile ya saçınızı toplarsınız ya da farklı bir kesim yaptırabilirsiniz.Bu yüzden en ideal saç boyu olan omuz hizasındaki modeller sizi kolay kolay üzmez.Tabi siz yine de işinin ehli bir kuaförle çalışmaya gayret edin.

 

Omuz hizasında saç kesimleri 2017 (1)

Omuz Hizasında saç kesim modelleri 2017

Ancak dikkat edin katalogtan model seçerken ,modele uygulanmış maşa ya da dalgalandırma gibi uygulamalara aldanmayın.Önemli olan duştan sonra saçınızın doğal olarak alacağı şekildir.Unutmayın birçok kişi fotoğrafa bakıp çok hoş gördüğü saç kesimini eve gelip duş aldıktan sonra beğenmeyip pişman oluyor.Çünkü saça uygulanmış efektler çoğu kez bizi yanıltıyor.

Orta uzunlukta kadın saç modelleri 2017 (1)

Omuz hizasında saç kesimleri 2017

Bu yüzden lütfen tercih edeceğiniz kesimi iyice gözünüzde canlandırıp size yakışıp yakışmayacağını göz önün alıp öyle yaptırın.Bu minik uyarımızdan sonra dilerseniz bu yılın omuz hizasındak saç modellerine ve onlara uygulanmış stillere gözatalım
Omuz Hizasında saç modelleri 2017 (3)

Omuz Hizasında kadın saç modelleri 2017

 

Paylaş.

Bir Yorum Yap